ای اکس پی EXP 5000

ای ایکس پی Exp 5000

 ای اکس پی EXP 5000  در سه مدل بیسیک ، گلد و پروفشنال
قیمت بیسیک:15500 €

قیمت گلد:22950 €

قیمت پروفشنال:35000 €

طلایاب ای اکس پی EXP 5000 کامپیوتری پردازشگر در میان جدیدترین تکنولوژی هاست که برای استفاده های حرفه ای طراحی شده است. با عینک ویژه آن تمام اشیاوگنج های مدفون در زمین و تونل ها حفره ها ،لوله ها و قبرها خیلی سریع آشکار می شوند .علاوه بر آن این عینک ویژه به صورت اتوماتیک برای جستجو در شب و همچنین روز آفتابی خودش را تنظیم می کند.

وسیله ای کوچک و قابل حمل و با کارکرد آسان
دستگاه تصویر گرزیر زمین ای اکس پی EXP 5000 شامل دستگاه کنترلی با قابلیت جداسازی آسان است که استفاده از آن را در مناطق مختلف آسانتر می کند. این وسیله به خاطر تجهیزات جمع جورش آسانتر در مناطق سخت و صعب العبور قابلیت حمل و کار را دارد.

پردازش سریع داده ها
این دستگاه امکان اسکن زمین با رزولوشن بالا را فراهم می کند. تمامی اطلاعات ضبط شده بلا فاصله از طریق سیستم کامپیوتری دستگاه پردازش میشوند ودر عینک دستگاه به نمایش در می آیند.. محدودیتی در سایززمین و تعداد اسکن های گرفته شده نیست وتا پر شدن حافظه 256 مگابایتی دستگاه شما می توانید اسکن بگیرید (و بعد از پر شدن آن ،آنها را به کامپیوتر منتقل کنید ). پس از آن همه ی اطلاعات گرفته شده از زیر زمین را می توان به یک کامپیوتر شخصی انتقال داد و نتایج آن را به طور حرفه ای در نرم افزار پردازشگر سه بعدی تحلیل کرد.علاوه بر اسکن گرفته شده از زیر زمین اطلاعاتی دیگر چون موارد زیر در هر نمایش گرافیکی به طور اتوماتیک در اسکن نمایش داده می شوند.

 تاریخ و زمان
آنتن به کار رفته
موقعیت جی پی اس آن( در صورتی که جی پی اس فعال بوده یاشد)
تنظیماتی که در دستگاه برای این اسکن انجام شده است
تمام این موارد در هر اسکن به صورت اتوماتیک ذخیره می شوند . تاریخ و زمان گرفته شدن اسکن هم به صورت اتوماتیک در اسکن ذخیره می شود وزمان را می توان با زمان واقعی منطقه ی جغرافیایی خود تنظیم کرد.

حالت های کاری دستگاه
دستگاه ژئوفیزیک و فلزیاب ای اکس پی EXP 5000 دارای چند حالت کاری متفاوت است که هر یک میتوانند بسته به این که کاربر به دنبال چه هدفی می گردد انتخاب شوند (به عنوان مثال کاربر به دنبال تفکیک و حذف فلزهای بی ارزش است یا به دنبال پیدا کردن حفره یا گرفتن یک اسکن کلی از کل زمین اسکن ) . هر کدام از منوهایی که در زیر آمده اند را میتوان بر حسب نیازی که کاربر دارد انتخاب کرد:

مگنومتر(شناسایی فلز های آهنی مغناطیسی)
اسکن زمین ( خلق تصاویر رنگی از زیر زمین در قالب تصویر سه بعدی)
تفکیک ( تفکیک فلز: حذف فلز بی ارزش و شناسایی موقعیت فلز ارزشمند)
فلز یاب ( تفکیک فلزات از یکدیگر، طلا،نقره، آهن و آلومینیوم)
اسکن زنده ( نمایش زنده از زیر زمین)
ترموگراف ازریابی اختلاف دما در زمین (از انجا که طلا و دیگر دفینه های ارزشمند در پیرامون خود گاز دارند یا در یک اتاقک زیر زمینی قرار دارند دمای آنها با دمای محیط اطراف آنها متفاوت است و در این حالت دستگاه این اختلاف دما را سریع تشخیص می دهد ).
ترمو اسکن( خلق تصویر مادون قرمز در قالب سه بعدی)

مکان یاب جی پی اس برای پیدا کردن محل هدف
گیرنده جی پی اس دستگاه اطلاعات ثبت شده را به منطقه دقیقش( جایی که اسکن گرفته است) باز می گرداند. اگر شما بعد از پردازش اسکن متوجه هدف ارزشمند بشوید ولی فراموش کرده باشید که این اسکن را کجا گرفته ایدطلا یاب ای اکس پی EXP 5000 این توانایی را دارد تا شما را روی همان نقطه ببرد. (توضیح اینکه این جی پی اس ربطی به ردیاب هایی که توسط افراد غیر مسئول در بعضی از دستگاه ها گذاشته می شوند ندارد و شما در صورت نیاز می توانید کلا آن را غیر فعال کنید )این فقط برای کمک به شما برای پیدا کردن دفینه گذاشته شده است.

دیگرابزارهای جانبی و کارکرد های تخصصی
ایکس پی EXP 5000 را می توان با استفاده از آنتن های متفاوت در راستای اهدافی خاص پیشرفته کرد.

آنتن های جی پی آر( 25 س، 50 س،75 س، 100 س،) برای اسکن سه بعدی زیر زمین
تونل سنسور ( آنتنی برای تشخیص تونل و حفره )
سیستم دی دی وی ( آنتنی برای تفکیک فلزات ارزشمند از غیر ارزشمند) برای تفکیک میان طلا، نقره، آهن و آلومینیوم.
سوپرسنسور برای اسکن سه بعدی زمین با رزولوشن بالا
سنسور لایو استریم برای نمایش زنده اجسام دفن شده.
اف اس ترمو اسکن برای اسکن سه بعدی زمین با اشعه مادون قرمز

لایو استریم سنسور
لایو استریم سنسور اشیا ی پنهان زیر زمین راسریع نشان می دهد. همین که این آنتن را بر روی شی ای حرکت دهید ، آن شی درون عینک های ویدئویی دستگاه تصویر گرای اکس پی EXP 5000 نمایش داده میشوند.

1 دیدگاه برای “ای اکس پی EXP 5000”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *